• 001. Uwaga, śmieciarka jedzie!

    Wszyscy już wiemy, że śmieci to coś, czym najwyższy czas się przejąć. Że zalewają naszą planetę, zabijają zwierzęta, niszczą ekosystemy i ludzkie zdrowie. Słowo recykling każdy słyszał i wszyscy wiemy na czym polega segregacja odpadów. W tym odcinku opowiadamy o recyclingu, upcyclingu, idei Zero Waste, i o odpadach w roli surowca wykorzystywanego w biznesie i sztuce Rozmawiamy z: Adamem Mirowskim i Mateuszem Jaskotem, studentami Politechniki Warszawskiej, członkami Plastikowej Rewolucji. https://www.facebook.com/PlastikowaRewolucja Dorotą Głuszek, założycielką pracowni HANATA, w której powstają autorskie wiszące lampy, kinkiety, klosze i żyrandole, a wszystko to w oparciu o recykling plastiku pochodzącego z przemysłowych opakowań na płyny, takie jak woda demineralizowana czy płyn do spryskiwaczy.https://www.facebook.com/hanatalampy Danielem Zmarlickim (ButelCzyny),…

  • Zapowiedź

    W tym odcinku mówimy o tym, że już niedługo będziecie mogli posłuchać bardzo optymistycznego podcastu. Posłuchajcie, o czym.

  • Projektanci Zmian już wkrótce!

    Projektanci Zmian to bardzo optymistyczny podcast o tym, że wokół nas są fajni ludzie z energią i pomysłami. O tym, że jeśli w naszym otoczeniu coś nie działa, to możemy to poprawić. I o tym, że wielu może więcej, ale zawsze musi być ktoś, kto zacznie 🙂 Chcemy, żeby ten podcast inspirował do projektowania zmian w Waszym otoczeniu. Już teraz zapraszamy Cię do zapisania się na nasz newsletter, dzięki któremu poinformujemy Cię o nowych odcinkach, co jakiś czas wyślemy motywacyjny plakat na lodówkę, a czasem zapytamy o zdanie w jakiejś ważnej sprawie. Nie udostępniamy Twoich danych nikomu – możesz o tym przeczytać tutaj.